
Hurakan HKN-PZG2 пицца үстелі
- Бар
- Коды:136703
1 095 874 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZG2 пицца үстелі ТАС қамырды илеуге, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, азық-түлікті салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға арналған. Модель динамикалық салқындату жүйесімен жабдықталған. Үстелдің үсті тастан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1510 мм |
- Бағасы: 1 095 874 ₸


