
Хуракан пицца үстелі HKN-PZG3-116
- Бар
- Коды:136709
1 435 876 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZG3-116 пицца үстелі ТАС қамырды илеуге, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, тамақ өнімдерін салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға арналған. Модель динамикалық салқындату жүйесімен жабдықталған. Үстелдің үсті тастан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 336 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 355 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Жәшіктер саны | 6 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 580 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 2020 мм |
- Бағасы: 1 435 876 ₸


