
ПОЛЭР ТМи2ГНсал-Г Саладетта
- Бар
- Коды:262344
722 757 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi2GNsal-G тоңазытқыш салат-бары тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттар дайындауға арналған ингредиенттерді қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жылжымалы екі секциялы қақпақпен және есіктерді өздігінен жабу механизмімен жабдықталған. Корпустың іші мен сырты тағамдық тот баспайтын болаттан, полиуретанды көбіктен, полипропиленнен жасалған тақтадан, боялған мырышталған сымнан жасалған сөрелерден жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Агрегат алдыңғы жағынан қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылады
- Салқындату түрі: динамикалық
- Конденсатты буландырудың автоматты жүйесі
- Салқындатқыш: R290
- Магнитті ендірмелері бар жеңіл ауыстырылатын тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 32 °С
- Қаптамадағы габариттері: 1045х814х1040 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін, бутербродтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 184 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | пластмасса, тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1, GN 1/4 |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1045 мм |
- Бағасы: 722 757 ₸



