
ПОЛЭР ТМи2ГНСАЛ-ГК Саладетта
- Бар
- Коды:267466
785 610 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TMi2GNSAL-GC тоңазытқыш салат-бары тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттар дайындауға арналған ингредиенттерді қысқа мерзімді сақтауға арналған. Тұтас құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін, полипропиленнен жасалған тақтаны, боялған мырышталған сымнан жасалған сөрелерді қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Агрегат алдыңғы жағынан қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылады
- Салқындатқыш: R290
- Магнитті ендірмелері бар жеңіл ауыстырылатын тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 2
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1045х814х1040 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1040 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін, бутербродтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 184 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1, GN 1/4 |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1045 мм |
- Бағасы: 785 610 ₸


