
POLAIR TM2pizza31-G пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:181485
1 261 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TM2pizza31-G Grande сериялы тоңазытылған пицца үстелі қамырды илеуге, азық-түлікті сақтауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус пен есіктер болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Хладагент: R134a
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Өлшемдері бар есіктердің орнына жәшіктері бар бөліктерді жасау:
- 2 жәшік: 415х516х339 мм
- 3 жәшік: 415х516х224 мм
- 2 жәшік: 415х516х224 мм + 415х516х454 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Биіктігі | 850-ден 1000 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1070 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 815 мм |
| Жәшіктер саны | 5 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 270 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1310 мм |
- Бағасы: 1 261 980 ₸


