
POLAIR TD3pizzaG тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:183516
1 357 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR TD3pizzaG Grande сериялы тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға, азық-түлікті сақтауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Толық құйылған корпус болаттан жасалған және механикалық беріктікті, жылу оқшаулауын, ағып кетпеуін және үстелдің беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 55%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Техникалық қызмет көрсету үшін толығымен ұзартылатын екі деңгейлі қондырғы
- Тоңазытқыш жүйесінің барлық элементтері тоңазытқыш кеңістігінен тыс орналастырылған
- Хладагент: R290 (пропан)
- Жиналмалы алюминий есік жақтауы екі қабатты терезені оңай ауыстыруға мүмкіндік береді
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Қорғау класы: IP24
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 150 мм
- Сөрелер саны: 3
- Қаптамадағы габариттері: 1725х715х1045 мм
Тапсырыс бойынша үстелдің үстіңгі тақтайсыз модификациясы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 230 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1070 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 815 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Шыны есіктердің жұмыс беті | гранит |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 1630 мм |
| Қаптамадағы ені | 1725 мм |
- Бағасы: 1 357 356 ₸


