
POLAIR TMi3pizza-GC пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:227807
1 655 592 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TMi3pizza-GC тоңазытылған пицца үстелі қамырды илеуге, тағамды сақтауға және пицца жасауға арналған ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстелінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпус пен есіктің сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және үстелдің механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, герметикалығын және беріктігін қамтамасыз етеді, үстелдің үстіңгі тақтайы мен ернеуі - табиғи граниттен, жылу оқшаулағышы - полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Тұтқалар есік жапырағына біріктірілген
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Борттың биіктігі: 150 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Сөрелер саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850-ден 1000 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1140 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 714 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 230 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1375 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
- Бағасы: 1 655 592 ₸


