
POLAIR TMi4GNpizza-GC пицца үстелі
- Бар
- Коды:227810
1 869 953 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR TMi4GNpizza-GC тоңазытылған пицца үстелі қамырды илеуге, тағамды сақтауға және пицца жасауға арналған ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмыс үстелінде өңдеуге арналған. Тұтас құйылған корпус пен есіктің сыртқы (артқы қабырғасынан басқа) және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған және механикалық беріктігін, жылу оқшаулауын, үстелдің, үстелдің үстіңгі тақтайы мен ернеуінің - табиғи граниттен, жылу оқшаулағышы - полиуретанды көбіктен, сөрелер - сырланған мырышталған сымнан жасалғандығын қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 43 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Салқындатқыш: R290
- Тоңазытқыш агрегаты техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы үшін толығымен ұзартылады
- Тұтқалар есік жапырағына біріктірілген
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Заманауи кубтық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Борттың биіктігі: 150 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 30 кг
- Сөрелер саны: 4
- Сөрелер түрі: Gastronorm GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850-ден 1000 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1140 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 814 мм |
| Есіктер саны | 4 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 520 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Ені | 1850 мм |
| Қаптамадағы ені | 2000 мм |
- Бағасы: 1 869 953 ₸


