
POLAIR TM3ENpizza-G пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:322583
2 086 777 ₸
- +7 (702) 313-84-55
BAKERY сериялы POLAIR TM3ENpizza-G тоңазытылған пицца үстелі қамырды илеуге, азық-түлікті сақтауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Үстел бос есіктері, кең жұмыс беті және 3 жағынан бүйірлері бар пісіру парақтарына арналған 3 салқындатылған бөлікпен жабдықталған. Үстіңгі және агрегаттық бөлікті қоса алғанда, тұтас құйылған корпус болаттан жасалған, корпустың ішкі қаптамасы - тот баспайтын болат, ППУ термооқшаулағышы бар бос есіктер, табиғи граниттен жасалған үстел үсті.
Жәшіктері бар үстелдерді есептеуге арналған бірегей бағдарлама (5000-нан астам әртүрлі комбинациялар).
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Модульдік тоңазытқыш агрегаты алдыңғы жағынан қызмет көрсету үшін ұзартылады
- Салқындатқыш: R290
Үстелде орналасқан Qr коды Smart Service қызметіне және өнімнің жеке төлқұжатына қол жеткізуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- t: +43°C дейін
- әж: 80-ге дейін %
- Тұтынылатын қуат: 0,35 кВТ
- Деңгейлер саны: 7 (EN40x60) x 3
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 76 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайының қалыңдығы: 40 мм
- Борттың биіктігі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер (жинақ: 2 айналмалы, 2 тығыны бар)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 228 келі |
| Биіктігі | 850-ден 1000 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1144 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 934 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 400 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °С-қа дейін |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 1990 мм |
| Қаптамадағы ені | 2140 мм |
- Бағасы: 2 086 777 ₸



