
Пиццаға арналған тоңазытқыш үстел ПишТех СХСП-14/7
- Бар
- Коды:314962
1 228 705 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех СХСП-14/7 тоңазытқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және пицца, салаттар және басқа да тағамдарды дайындау үшін қолданылатын ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жұмыс бетін, салқындатылған көлемді 2 есікпен және биіктігі реттелетін 2 сөремен-тормен және гастрономдарға арналған салқындатылған қораппен біріктіреді. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жеке немесе технологиялық желілердің құрамында орнатылады
- Орнатылған температураны ұстап тұруға арналған контроллер
- Жылу оқшауланған корпус
- Магнитті қондырмасы бар есік тығыздағышы тығыз жабуды қамтамасыз етеді
- Тоңазытқыш агрегаты орналасқан бөліктің алмалы-салмалы алдыңғы панелі
- Динамикалық салқындату
- Хладагент R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25 °С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін%
- Алаң:
- Үстел үстілері: 0,67м2
- Сөрелер: 0,18 м2
- Салқындатқыштың салмағы: 0,09 кг
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4,5 кВТ*сағ
- Үстелдің үстіңгі тақтайының биіктігі: 840 мм
- Гастроэмкость типі: GN 1/6 (тереңдігі 150 мм артық емес)
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 8 |
| Биіктігі | 995 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін, салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 1 228 705 ₸


