
Пиццаға арналған тоңазытқыш үстел ПишТех СХСП-14/7-Г
- Бар
- Коды:314647
1 354 470 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СХСП-14/7-Г тоңазытқыш үстелі қамырды жаюға және пицца, салаттар және басқа да тағамдарды дайындау үшін пайдаланылатын ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жұмыс беті мен салқындатылған көлемді 2 сөремен біріктіреді. Корпус тот баспайтын болаттан, ал үстіңгі жағы граниттен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жеке немесе технологиялық желілердің құрамында орнатылады
- Динамикалық салқындату
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25 °С-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін%
- Алаң:
- Үстел үстілері: 0,98м2
- Сөрелер: 0,18 м3
- Тоңазытқыш камерасының көлемі: 0,35 м3
- Хладагенттің салмағы: 0,09 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайының биіктігі: 860
- Гастроэмкость типі: GN 1/6 (тереңдігі 150 мм артық емес)
- Сыйымдылығы: 8 GN
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 8 |
| Биіктігі | 995 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін, салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +2-ден +10 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Есіктердің түрі | бұрылмалы |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 1 354 470 ₸


