
Лас ыдыстарды жинауға арналған тасымалдаушы ATESY КАЮР-М аралық модуль (2 м)
- Бар
- Коды:59957
400 481 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY тасымалдаушысы КАЮР-М қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды жылжытуға және жинауға арналған. Аралық модуль бүкіл құрылғының ұзындығын ұзарту үшін қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс бетінің материалы: AISI 430 тот баспайтын болат
- Қаңқа материалы: құбыр қимасы 40х40 мм AISI 304 тот баспайтын болат
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Таспаның ені: 450 мм
- Қаптамадағы габариттері: 2100х680х470 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тасымалдаушы КАЮР-М - Аралық модуль 2м |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 2015 мм |
- Бағасы: 400 481 ₸



