
Лас ыдыстарды жинауға арналған тасымалдаушы ATESY КАЮР-М жетекші модуль (1 м)
- Бар
- Коды:59954
1 012 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY тасымалдаушысы КАЮР-М қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды жылжытуға және жинауға арналған. Жетекші модуль таспаны қозғалысқа келтіретін негізгі компонент болып табылады.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген таспаны кірден тазартқыш
- Ағынды суларды жинауға арналған таба
- Реверс функциясы бар басқару панелі
- Жұмыс бетінің материалы: AISI 430 тот баспайтын болат
- Корпус материалы: құбыр қимасы 40х40 мм AISI 304 тот баспайтын болат
- Реттелетін аяқтар
Сипаттамалары:
- Жылдамдық: 20 см/с
- Таспаға максималды жүктеме: 15 кг/кг.
- Таспаның ені: 450 мм
- Қуаты: 0,37 кВТ
- Кернеуі: 380 В
- Қаптамадағы габариттері: 1360х700х700 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тасымалдаушы КАЮР-М - Жетекші модуль (1м) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 012 298 ₸



