
Лас ыдыстарды жинауға арналған тасымалдаушы ATESY КАЮР-М керме модулі (1 м)
- Бар
- Коды:59955
371 539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY тасымалдаушысы КАЮР-М қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды жылжытуға және жинауға арналған. Модуль таспаны керуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген таспаны кірден тазартқыш
- Қоқыс жинауға арналған таба
- Тасымалдаушыны ажырату түймесі
- Жұмыс бетінің материалы: AISI 430 тот баспайтын болат
- Қаңқа материалы: құбыр қимасы 40х40 мм AISI 304 тот баспайтын болат
- Реттелетін аяқтар
Сипаттамалары:
- Таспаның ені: 450 мм
Қаптамадағы габариттері: 1100х670х510 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 18716/Тасымалдаушы КАЮР-М - Керме модулі (1м) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 371 539 ₸



