
Abat СПМР-6-1 таза ыдысқа арналған үстел
- Бар
- Коды:47624
166 217 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPMR-6-1 таза ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында MPK-700K, MPK-700K-01 және MPK-1100 күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен бірге жуудан кейін таза ыдыстары бар кассеталарды орналастыру үшін қолданылады. Модель су төгетін үстіңгі тақтаймен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жуғыш машинаға үстіңгі ілмекпен және астыңғы бұрандалармен бекіту
- Құрастыру оң жақта да, сол жақта да
Сипаттамалары:
- Төменгі сөреге максималды жүктеме: 50 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайына рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001746 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 611 мм |
| Жабдықтау | сөре |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 612 мм |
- Бағасы: 166 217 ₸




