
Себезгі құрылғысы бар Abat СПМП-7-4 жуғыш үстелі
- Бар
- Коды:97445
532 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СПМП-7-4 жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күмбезді ыдыс жуғыш машиналар МПТ-1700, МПТ-1700-03 және МПТ-2000-мен бірге қолданылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған
Ерекшеліктері:
- Иіссуға арналған құрылғы
- Құрастыру оң жақта да, сол жақта да
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 400х400х250 мм
- Рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000808424 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Жуу ваннасыбайланыстырушығыздағыш құрылғының үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1304 мм |
- Бағасы: 532 246 ₸




