
Abat СПМР-6-5 таза ыдысқа арналған үстел
- Бар
- Коды:47625
207 771 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPMR-6-5 таза ыдыс-аяқ үстелі MPK-700K, MPK-700K-01 және MPK-1100 күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, тот баспайтын болаттан жасалған
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жуғыш машинаға үстіңгі ілмекпен және астыңғы бұрандалармен бекіту
- Құрастыру оң жақта да, сол жақта да
Сипаттамалары:
- Төменгі сөреге максималды жүктеме: 50 кг
- Үстелдің үстіңгі тақтайына рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001747 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 611 мм |
| Жабдықтау | сөре |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1062 мм |
- Бағасы: 207 771 ₸




