
Жууға арналған үстел Abat СПМФ-7-1
- Бар
- Коды:84276
515 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPMF-7-1 ыдыс жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында MPK-500F алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машиналармен бірге пайдаланылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304.
Жеткізу көлеміне икемді шланг пен сифон кіреді.
Ерекшеліктері:
- Иіссуға арналған құрылғы
- Ыдыс жуғыш машина үстелдің астына орнатылады
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 400х400х250 мм
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 80 кг
- Төменгі сөре: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807932 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 898-ден 1800 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 724 мм |
| Душқа арналған қондырғыүстел үсті | бортпен |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 1166 мм |
- Бағасы: 515 769 ₸





