
Жууға арналған үстел Abat СПМП-6-1
- Бар
- Коды:47621
348 471 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СПМП-6-1 жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен МПК-700, МПТ-700 және МПК-1100 бірге қолданылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Иіссуға арналған құрылғы
- Құрастыру оң жақта да, сол жақта да
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 400х400х250 мм
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 80 кг
- Төменгі сөре: 50 кг
- Өлшемдері: 572х795х1080-1800 мм
- Салмағы: 22 кг
- Қаптамамен бірге салмағы: 38 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001745 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38 келі |
| Биіктігі | 1080-ден 1800 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 795 мм |
| Жууға арналған ваннаДушығарғыш құрылғының үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 572 мм |
- Бағасы: 348 471 ₸





