
Жууға арналған үстел Abat СПМП-6-7
- Бар
- Коды:84277
698 462 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СПМП-6-7 кір жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен МПК-700, МПТ-700 және МПК-1100 бірге қолданылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Иіссуға арналған құрылғы
- Көлемі 500х500 мм кассеталарға арналған бағыттағыштар
- Құрастыру оң жақта да, сол жақта да
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 400х400х250 мм
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 80 кг
- Төменгі сөре: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001736 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76 келі |
| Биіктігі | 1080-ден 1800 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 702 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Қалдықтарды жинауға арналған саңылаусыздандырғыш құрылғыкассет астындағы бағыттағыштарүстел | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Ені | 1712 мм |
- Бағасы: 698 462 ₸





