
Жууға арналған үстел Abat СПМП-6-0
- Бар
- Коды:191551
471 241 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPMP-6-0 кір жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында MPK-700K, MPK-700K-01, MPK-700K-04, MPK-1100K, MPK-1400K күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен бірге қолданылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304. Ыдыс жуғыш машинаға үстіңгі ілмек пен астыңғы бұрандалар арқылы бекітіледі
Ерекшеліктері:
- Суық және ыстық суға арналған душ-сөре
- Рамамен нығайтылған конструкция
- Ваннаның астына май ұстағышты орнату мүмкіндігі
- Ыдыс жуғыш машина үстелдің астына орнатылады
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 400х400х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000105616 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 898-ден 1777 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 704 мм |
| Жууға арналған ваннаДушығарғыш құрылғының үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 572 мм |
- Бағасы: 471 241 ₸




