
Жууға арналған үстел Abat СПМФ-6-1
- Бар
- Коды:86945
504 838 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SPMF-6-1 ыдыс жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында MPK-400F алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машиналармен бірге пайдаланылады. Модель тұтас тартылған жуу ваннасымен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы жиналмалы, жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304.
Жеткізу көлеміне икемді шланг пен сифон кіреді.
Ерекшеліктері:
- Иіссуға арналған құрылғы
- Ыдыс жуғыш машина үстелдің астына орнатылады
- Бұйымды сол жақта да, оң жақта да орнату
Сипаттамалары:
- Ваннаның өлшемі: 330х330х180 мм
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 80 кг
- Төменгі сөре: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807931 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 898-ден 1800 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 644 мм |
| Душқа арналған қондырғыүстел үсті | бортпен |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 330х330 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 1006 мм |
- Бағасы: 504 838 ₸





