
Жууға арналған үстел Abat СПМП-7-7
- Бар
- Коды:271029
673 224 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СПМП-7-7 ыдыс жуғыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күмбезді және туннельді ыдыс жуғыш машиналармен, МПК, МПТ-мен бірге қолданылады. Модель жуу ваннасымен, үлкен қалдықтарды жинауға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Ерекшеліктері:
- Суық және ыстық суға арналған душ
- Кассеталарға арналған кіріктірілген сөре 500х500
- Ыдыс жуғыш машинаға бекіту жоғарғы ілмек пен төменгі бұрандалардың көмегімен жүзеге асырылады
- Сол жақта да, оң жақта да орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме:
- Үстел үсті: 80 кг
- Төменгі сөре: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000006782 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Тереңдігі | 705 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Душқа арналған қондырғыүстел үсті | бортпен |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 1715 мм |
- Бағасы: 673 224 ₸


