
Таза ыдыстарға арналған үстел KAYMAN СПМ-122/0707 ОҢ ЖАҚ
- Бар
- Коды:176044
190 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СПМ-122/0707 ОҢ жақтағы таза ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде сол жақ бекіткіш, биіктік реттегіші бар аяқтар және жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, бүйір жағы тегіс.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 180х770х710 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352144 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.2 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жабдықтау | сөре |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 190 483 ₸


