
Кір ыдысқа арналған үстел KAYMAN СПМ-123/1207 ОҢ ЖАҚ
- Бар
- Коды:175883
279 823 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SPM-123/1207 ОҢ жақ лас ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде сол жақ бекіткіш және құбырдан жасалған жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан, құбыр AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х1220х720 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352140 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| ӘбзелқаЛдықтарды жинауға арналған тесікүстел үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | оң жақта |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 279 823 ₸


