
Таза ыдыстарға арналған үстел KAYMAN СПМ-122/0907 оң жақ
- Бар
- Коды:176025
211 972 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СПМ-122/0907 ОҢ жақтағы таза ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде сол жақ бекіткіш, биіктік реттегіші бар аяқтар және жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, бүйір жағы тегіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352146 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.7 кг |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жабдықтау | сөре |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | оң жақта |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 211 972 ₸


