
Кір ыдысқа арналған үстел KAYMAN СПМ-123/1507 СОЛ ЖАҚ
- Бар
- Коды:188260
306 968 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СПМ-123/1507 СОЛ жақтағы лас ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде сол жақ бекіткіш және құбырдан жасалған жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан, құбыр AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х1505х705 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352141 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасы Құбыр Қалдықтарды жинауға арналған тесікүстел | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 306 968 ₸


