
Керме транспортер модулі KAYMAN ТМ-Н-01 А
- Бар
- Коды:248625
355 493 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТМ-Н-01 А керме модулі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды жинау және жылжыту үшін конвейер таспасын керу үшін қолданылады. Модель пластикалық негізі бар биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы 40х40 мм құбырдан жасалған AISI 201 тот баспайтын болаттан, конвейер лентасы ПВХ үстіңгі қабаты бар мата негізінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарды жылжыту жеке-жеке де, науаларда да жүзеге асырылуы мүмкін
- Бағыттағыштардың арнайы конструкциясы конвейер таспасына ойыс пішін береді, ол ыдыстан төгілген сұйықтықтардың ағып кетуіне жол бермейді
- Таспа бетінен тамақ қалдықтары мен сұйықтықтарды кетіруге және қоқыс жәшігіне тастауға арналған қырғыш-тазартқыш
- Авариялық өшіру түймесі
Қосымша сипаттамалар:
- Тасымалдаушының максималды ұзындығы: 20 м
- Таспаның ені: 450 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1110х670х510 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 355 493 ₸


