
Кір ыдысқа арналған үстел KAYMAN СПМ-123/1507 ОҢ ЖАҚ
- Бар
- Коды:175880
347 887 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SPM-123/1507 ОҢ жақ лас ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде оң жақ бекіткіш және құбырдан жасалған жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан, құбыр AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х1505х705 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352142 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасы Құбыр Қалдықтарды жинауға арналған тесікүстел | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | оң жақта |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 347 887 ₸


