
Тасымалдаушы модулі жетекші KAYMAN ТМ-В-01 А
- Бар
- Коды:248619
953 397 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жетекші модуль KAYMAN ТМ-В-01 А қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында лас ыдыстарды жинауға және жылжытуға арналған конвейердің жетек бөлігі ретінде пайдаланылады, таспаның қозғалысын қамтамасыз етеді. Конвейерлік таспа ПВХ-дан жасалған үстіңгі қабаты бар мата негізінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарды жылжыту жеке-жеке де, науаларда да жүзеге асырылуы мүмкін
- Бағыттағыштардың арнайы конструкциясы конвейер таспасына ойыс пішін береді, ол ыдыстан төгілген сұйықтықтардың ағып кетуіне жол бермейді
- Таспа бетінен тамақ қалдықтары мен сұйықтықтарды кетіруге және қоқыс жәшігіне тастауға арналған қырғыш-тазартқыш
- Қалдықтарға арналған науаны үш бағытта: алға, солға және оңға шығару мүмкіндігі
- Желі толған жағдайда оны автоматты түрде өшіруге арналған шектеу қосқышы
Қосымша сипаттамалар:
- Таспаның қозғалу жылдамдығы: 0,2 м/с
- Тасымалдаушының максималды ұзындығы: 20 м
- Таспаға максималды жүктеме: 15 кг/кг.
- Таспаның ені: 450 мм
- Қуаты: 0,38 кВТ
- Кернеуі: 380 В
- Қаптамадағы габариттері: 1360х700х700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 953 397 ₸


