
Ыдыс жуғыш машинаға арналған үстел KAYMAN СПМ-112/0707 П
- Бар
- Коды:87389
170 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс жуғыш машинаға арналған үстел KAYMAN СПМ-112/0707 П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Apach AC800 күмбезді ыдыс жуғыш машинасымен бірге қолданылады. Жиналмалы қаңқа 40х40 мм AISI 304 құбырынан, үстелдің үстіңгі жағы AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оң жақ бекіткіш (ыдыс жуғыш машинаның СОЛ жағына орнатылады)
- Жиналмалы қаңқа
- Таза ыдыстарға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 180х770х710 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 164343 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.6 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жабдықтау | сөре |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 170 900 ₸


