
Кір ыдысқа арналған үстел KAYMAN СПМ-121/0907 СОЛ ЖАҚ
- Бар
- Коды:175884
254 410 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SPM-121/0907 СОЛ жақтағы лас ыдыс-аяқ үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында TATRA TW.H50+DR және TW.H50+DR+DD ыдыс жуғыш машиналарымен бірге қолданылады. Модельде оң жақ бекіткіш және құбырдан жасалған жиналмалы жақтау бар. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан, құбыр AISI 430 40х40 мм тот баспайтын болаттан, сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х905х705 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352137 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.7 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | сол жақта |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 254 410 ₸


