
Аралық тасымалдаушы модулі KAYMAN ТМ-П-01 А
- Бар
- Коды:248628
258 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТМ-П-01 А аралық модулі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды жинауға және жылжытуға арналған конвейердің ұзындығын ұзарту үшін қолданылады. Модель пластикалық негізі бар биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы 40х40 мм құбырдан жасалған AISI 201 тот баспайтын болаттан, конвейер лентасы ПВХ үстіңгі қабаты бар мата негізінен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарды жылжыту жеке-жеке де, науаларда да жүзеге асырылуы мүмкін
- Бағыттағыштардың арнайы конструкциясы конвейер таспасына ойыс пішін береді, ол ыдыстан төгілген сұйықтықтардың ағып кетуіне жол бермейді
- Таспа бетінен тамақ қалдықтары мен сұйықтықтарды кетіруге және қоқыс жәшігіне тастауға арналған қырғыш-тазартқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Тасымалдаушының ұзындығын ұлғайту: 1 м-ге
- Тасымалдаушының максималды ұзындығы: 20 м
- Таспаның ені: 450 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1100х680х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 258 487 ₸


