
Ыдыс жуғыш машинаға арналған үстел KAYMAN СПМФ-121/1207 ОҢ ЖАҚ
- Бар
- Коды:175867
300 604 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СПМФ-121/1207 ыдыс жуғыш машинаға арналған СОЛ жақ үстел қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында TATRA TW.F50+DR, TW.F50+DR+DD алдыңғы ыдыс жуғыш машиналарымен және аналогтарымен бірге қолданылады. Модельде оң жақ бекіткіш және жиналмалы құбыр жақтауы бар, моншақ тегіс. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан, құбыр AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х1200х700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 356760 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | оң жақта |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 300 604 ₸


