
Ыдыс жуғыш машинаға арналған үстел KAYMAN СПМ-111/1207 П
- Бар
- Коды:87391
317 709 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс жуғыш машинаға арналған үстел KAYMAN СПМ-112/0707 П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Apach AC800 күмбезді ыдыс жуғыш машинасымен бірге қолданылады. Қаңқасы AISI 304 тот баспайтын құбырдан, үстелдің үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оң жақ бекіткіш (ыдыс жуғыш машинаның СОЛ жағына орнатылады)
- Жиналмалы қаңқа
- Лас ыдыстарға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 420х1220х720 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 164347 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | оң жақта |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 317 709 ₸



