
Демалыс үстелі Gastrolux СБ-107/ПММ
- Бар
- Коды:109380
296 403 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux SB-107/PMM PMM шығыс үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында таза ыдыстарды орналастыру үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- ПММ ілгегі оңға / солға
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПММ үшін (таза ыдыстар үшін), 1000х700х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.2 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Әбзелдерүстел үсті | бортпен |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 296 403 ₸


