
Кіру үстелі Gastrolux ВМ1-077/54/ПММ
- Бар
- Коды:109525
505 846 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуынатын ваннасы бар Gastrolux VM1-077/54/PMM кіреберіс үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды орналастыру және жуу үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы мен тұтас тартылған ваннадан - қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- ПММ ілгегі оңға / солға
- Араластырғышқа арналған тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
- Ваннаның өлшемі: 500х400 мм
- Тесіктің диаметрі: 32 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВМ1-077/ПММ / с ПММ-ге арналған 1-ші жуу ваннасы (лас ыдыстар үшін), 700х700х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 505 846 ₸


