
Кіру үстелі Gastrolux ВМ1-187.5П/54/ПММ
- Бар
- Коды:109671
670 535 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуынатын ваннасы бар Gastrolux VM1-187.5P/54/PMM кіреберіс үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды орналастыру және жуу үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы мен тұтас тартылған ваннадан - қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- Жуу ваннасы оң жақта
- ПММ ілгегі оңға / солға
- Араластырғышқа арналған тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
- Ваннаның өлшемі: 500х400 мм
- Тесіктің диаметрі: 32 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте ваннаның сол жағында орналасқан басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВМ1-187.5П/ПММ / с ПММ-ге арналған 1-ші жуу ваннасы (лас ыдыстар үшін), 1800х750х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.1 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жууға арналған ваннаға арналған әбзелдер Үстел үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 670 535 ₸


