
Gastrolux ВМ2 кіру үстелі-117.5/44/ ҚМЖ
- Бар
- Коды:109686
773 335 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВМ2 кіру үстелі-117.5/44/ Ванналары бар PMM қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды орналастыру және жуу үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы мен тұтас тартылған ванналардан - қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- ПММ ілгегі оңға / солға
- Араластырғышқа арналған тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
- Ванналар саны: 2
- Ваннаның өлшемі: 400х400 мм
- Тесіктің диаметрі: 32 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте бір ваннасы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВМ2-117.5/ПММ / с ПММ-ге арналған 2 жуу ваннасы (лас ыдыстарға арналған), 1100х750х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жуу ваннасыжабдықтау | сөре |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Үстел үсті | бортпен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 773 335 ₸


