
Кіру үстелі Gastrolux ВМ2-157.5П/54/ПММ
- Бар
- Коды:109744
843 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВМ2-157.5П/54/ПММ кір жуатын ванналары бар кіру үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды орналастыру және жуу үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы мен тұтас тартылған ванналардан - қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- Ванналарды оң жақтан жуу
- ПММ ілгегі оңға / солға
- Араластырғышқа арналған тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
- Ванналар саны: 2
- Ваннаның өлшемі: 500х400 мм
- Тесіктің диаметрі: 32 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте бір ваннасы бар және ванналары сол жақта орналасқан басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВМ2-157.5П/ПММ / с ПММ арналған 2 жуу ваннасы (лас ыдыстарға арналған), 1500х750х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жууға арналған ваннаға арналған әбзелдер Үстел үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 843 298 ₸


