
Кіру үстелі Gastrolux ВМ2-187Л/54/ПММ
- Бар
- Коды:109683
875 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ванналары бар Gastrolux ВМ2-187Л/54/ПММ кіреберіс үстелі қоғамдық тамақтандыру орындарында лас ыдыстарды орналастыру және жуу үшін ыдыс жуғыш машинамен ортақ пайдалануға арналған. Дәнекерленген қаңқа 40х40 мм тот баспайтын профильден, үстелдің үстіңгі тақтайы мен тұтас тартылған ванналардан - қалыңдығы 1,2 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жууға арналған кассетаға арналған орын
- Көлемді борт
- Ванналарды жуу сол жақта
- ПММ ілгегі оңға / солға
- Араластырғышқа арналған тесік
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 100 мм
- Ванналар саны: 2
- Ваннаның өлшемі: 500х400 мм
- Тесіктің диаметрі: 32 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көлемді ернеу 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте бір ваннасы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВМ2-187Л/ПММ / с ПММ арналған 2 жуу ваннасы (лас ыдыстарға арналған), 1800х700х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.7 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жууға арналған ваннаға арналған әбзелдер Үстел үсті | бортпен |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жууға арналған |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 875 127 ₸


