
Таза ыдыстарға арналған үстел ПишТех СРОп-ЧП-У
- Бар
- Коды:282857
173 925 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех СРОп-ЧП-У үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күмбезді ыдыс жуғыш машиналармен бірге қолданылады ПишТех МП-700К, ПишТех МП-700К-01, ПишТех МП-700К-02, Абат МПК-700К, Абат МПК-700К-01, Абат МПК-700К-04, Hi Chief DW-1000+DR+ DET+RA ECO, Hi Chief DW-1000+RA ECO, Tatra TW.H50+DR және Tatra TW.H50+DR+DD және моншақ ені 10 см-ден аспайтын басқа машиналармен кассеталарды таза ыдыстармен қабылдауға арналған. Модель тұтас сөремен, кассеталарға арналған бағыттағыштармен және биіктігі реттелетін тіректері бар 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған 4 тірекпен жабдықталған. Үстел үсті AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция үстелді оң/сол жақта құрастыруға мүмкіндік береді
- Машинаның бүйірінен бекітуге арналған үстелдің үстіңгі жағындағы арнайы иілу
- Үстелдің үстіңгі тақтайы мен бүйіріндегі моншақ судың тек ыдыс жуғыш машинаға ағып кетуін қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 80 кг
- Биіктігі бортты есептемегенде: 840 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Кассеталарға арналған бағыттағыштартабақша | бортпен |
| Жабдықтау | сөре |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үлестірмелі |
| Орнату | әмбебап |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 173 925 ₸



