
ATESY ФИОЛЕНТ ДАНА жылу шкафы-24-350.350-01
- Бар
- Коды:120435
615 010 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY жылу шкафы ФИОЛЕНТ ДАНА-24-350.350-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алдын ала дайындалған, оралған хот-догтарды, пирогтарды және басқа да фастфудтарды қысқа уақытқа жылы күйде сақтау үшін қолданылады. Модель жарнамалық баннерді орналастыру үшін арнайы панелі (лайтбокс) бар топсалы есікпен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жылы ауаның конвекциясы арқылы ішкі көлемді жылдам және біркелкі жылыту
- Термореттегіштің көмегімен шкаф ішіндегі температураны бірқалыпты реттеу
- Шкафтың ішінде өнімі бар қаптамаларды орналастыруға арналған бағыттағыштары бар арнайы кассета
- Кассета санитарлық тазалауға ыңғайлы болу үшін шкафтан оңай шығарылады
- Есік магнитке бекітіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: өніммен бірге 24 қаптама
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 60 °С: 15 мин.
- Қаптамадағы өнімнің өлшемі: 210х70х60 мм
- Жарық панелінің өлшемі: 348х534 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Бәліштер мен хот-догтарға арналған жылу шкафы ФИОЛЕНТ ДАНА-24-350.350-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 685 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 615 010 ₸





