
КТМ Abat жылу шкафы-16-1-1
- Бар
- Коды:246615
1 125 254 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КТМ Abat жылу шкафы-16-1-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Жабдық электр жылытқышымен, термостатпен, топсалы есікпен, тасымалдауға ыңғайлы болу үшін 2 жақты тұтқалармен және тежегіш механизмі бар 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Камера мен сыртқы беттері жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 16
- Гастроэем сыйымдылығының типтік өлшемі: GN 1/1
- 90 °С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 1,5 кВТ/сағ
- Шкафты 90 °С дейін қыздыру уақыты: 40 мин
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 70 мм
- Максималды жүктеме:
- Пісірме табаққа: 3,5 кг
- Шкафқа: 160 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 1636 мм |
| Тереңдігі | 696 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 125 254 ₸



