
GASTRORAG FM-EPW-1 тәрелкелеріне арналған мармит шкафы
- Бар
- Коды:40748
222 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FM-EPW-1 тәрелкелеріне арналған мармит шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Кішкентай өлшемдеріне байланысты ол кез келген тарату желісі үшін өте қолайлы. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 75 табақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Камераның температуралық режимі | 35-тен 80 °С-қа дейін |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 222 574 ₸


