
КАЙМАН ТСП-1/0906 қабырғаға орнатылатын жылу үстелі
- Бар
- Коды:310815
420 539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТСП-1/0906 қабырғаға орнатылатын жылыту үстелі қызмет көрсетер алдында ыдыстарды жылытуға, ыдыс-аяқ пен сусындарды ыстық күйде сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ өнімдерін өңдеуге арналған. Модель артқы жағы бар үстіңгі тақтаймен, топсалы есігі бар камерамен, тұрақты тіректермен және электронды микроконтроллермен жабдықталған. Барлық компоненттер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП (ДСП) арқылы нығайтылған. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне сөре кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Корпус: 0,8 мм
- Сөре: 0,8 мм
- Артқы қабырға: 0,5 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 32 мм
- Борттың биіктігі: 70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Камераның борттық температуралық режимі | 55 °С |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54.53 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 420 539 ₸


