
Жылу үстелі KAYMAN КОО-11/1106 орталық
- Бар
- Коды:311084
489 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН КО-11/1106 аралдық жылыту үстелі қызмет көрсетер алдында ыдыстарды жылытуға, ыдыс-аяқ пен сусындарды ыстық күйде сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ өнімдерін өңдеуге арналған. Модель бортсыз үстелшемен, біріктірілген тұтқалары бар 2 жылжымалы есігі бар камерамен, тұрақты тіректермен және электронды микроконтроллермен жабдықталған. Барлық компоненттер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП (ДСП) арқылы нығайтылған. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне сөре кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Корпус: 0,8 мм
- Сөре: 0,8 мм
- Артқы қабырға: 0,5 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 32 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62.37 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 55 °С |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 489 004 ₸


