
КАЙМАН ТСП-11/1007 жылу үстелі
- Бар
- Коды:198371
494 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТСП-11/1007 қабырғаға орнатылатын жылыту үстелі қызмет көрсетер алдында табақтарды жылыту үшін, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқ пен сусындарды ыстық күйде сақтау үшін қолданылады. Модель микроконтроллермен, 2 жылжымалы есікпен және сөремен жабдықталған. Корпус, есіктер, сөре және жұмыс беті AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі жағы ДСП-мен нығайтылған.
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдардың қалыңдығы:
- Болат жұмыс беті: 0,8 мм
- Болат корпус: 0,8 мм
- Болат сөре: 0,8 мм
- Болат артқы қабырға: 0,5 мм
- ДСП үстел үсті: 32 мм
- Борттың биіктігі: 70 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1020х720х870 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Камераның борттық температуралық режимі | 55 °С |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59.08 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 64.99 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Кесте түрі | жылытылатын камера |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 494 228 ₸


