
КАЙМАН ТСП-11/1407 қабырғаға орнатылатын жылу үстелі
- Бар
- Коды:310793
583 408 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ТСП-11/1407 қабырғаға орнатылатын жылыту үстелі қызмет көрсетер алдында ыдыстарды жылытуға, ыдыс-аяқ пен сусындарды ыстық күйде сақтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ өнімдерін өңдеуге арналған. Модель артқы жағы бар үстіңгі тақтаймен, біріктірілген тұтқалары бар 2 жылжымалы есігі бар камерамен, тұрақты тіректермен және электронды микроконтроллермен жабдықталған. Барлық компоненттер AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ламинатталған ДСП (ДСП) арқылы нығайтылған. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне сөре кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Корпус: 0,8 мм
- Сөре: 0,8 мм
- Артқы қабырға: 0,5 мм
- Үстелдің ДСП қалыңдығы: 32 мм
- Борттың биіктігі: 70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Камераның борттық температуралық режимі | 55 °С |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77.28 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Пішім | жылу үстелі |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 583 408 ₸


