
КАЙМАН ДАНА-3 жылу шкафы
- Бар
- Коды:258323
615 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ДАНА-3 жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель соқыр есігі, электромеханикалық басқаруы, мәжбүрлі конвекцияға арналған желдеткіші және айналмалы дөңгелектері бар толық оқшауланған корпуспен жабдықталған, оның 2-уі тығындары бар. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 10
- Гастремейктердің форматы: GN 1/1
- Қыздыру уақыты: 20-дан 30 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 700х550х1400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Камераның температуралық режимі | 80 °С |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Пішім | жылу шкафы |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 615 690 ₸


